top of page

אודותי

"אני לא אוכלת מסודר!"

"אני צריך מישהי שתלווה אותי ותגיד לי בדיוק מה לאכול".
כך מתחילות רוב שיחות טלפון שאני מקבלת.

אני מאמינה שכל אחד מסוגל לרדת במשקל. 
כל מה שצריך זה להבין לעומק מה הבעיה העיקרית בהרגלי האכילה, מה ואיפה צריך לדייק באכילה, מה הבורות שאליהם את/ה נופל/ת שוב ושוב, ורק ככה ניתן לייצר שינוי אמיתי. 


אני מזמינה אותך לקחת חלק פעיל בתהליך, כי לדעתי כל אחד מסוגל וצריך לקחת אחריות אישית לשינוי! רק ככה נצליח ביחד להגשים את החלום שלך לרדת במשקל!

תתפלא/י כמה חידושים ומחקרים חדשים יש בתחום התזונה! 
נכון, כולם יודעים שחסה זה בריא ושוקולד זה לא, אבל יש עוד הרבה מעבר לזה!


אני הולכת לגלות לך את כל הסודות!
אתן לך כלים לאורח חיים בריא שיחזיקו לאורך זמן רב.

אעזור לך מהניסיון הרב שצברתי, לרדת במשקל פעם אחת ולתמיד. די עם היו יו במשקל.
אלווה אותך בדרך אישית בה תקבל/י כלים מקצועיים ומעשיים, טיפים, רעיונות, טעימות של מאכלים שונים ומתכונים, וכמובן כתף תומכת וליווי צמוד.

אעזור לך להשתחרר מהרגלי אכילה שמפילים אותך ואלמד אותך כיצד לשלוט בהם כמו שצריך.

limorspector06.jpg
קצת על עצמי:

אני גרה בתל אביב, נשואה+2, נהנת מהעיר הגדולה ומכל השפע שיש לה להציע -מסעדות, קפה טוב, מעדניות, ברים, ארוחות עם המשפחה או החברים, ויודעת שחיים רק פעם אחתורוצים להספיק הכל ולטעום את טעמיי החיים (ואוכל זה חלק מהנאות החיים)!

לכן אני מאמינה שלא צריך לסבול מהדרך.

 

כל מיני דיאטות מגבילות/ אוסרות/ שמרניות/ מונעות באופן אבסולוטי מאכלים מתוקים/ פחמימות/ גלוטן/ מוצרי חלב/ תזונה המבוססת על שייקיםירוקים ומרים לבעלי שיניים, הם לא בשביל אנשים שמחים שאוהבים את החיים!

 

תזונה בריאה ואורח חיים בריא (הקשורים יד ביד לספורט) הם חלק בלתי נפרד מחיי. במהלך עבודתי אני פוגשת אנשים נפלאים, שפיתחו עם השנים הרגלי התזונה לא טובים, שחינכו אותם מבית ומקטנות לאורח חיים לא בריא, שהחיים, הסטרס, העייפות והשחיקה גרמה להם למעט ניתוק מהגוף והצרכים שלו. 

 

למשל: בחירת מאכלים לפי "מידת השובע" שמגיעה לאחריהם, חוסר הקשבה למנגנון הגוף המאותת לנו רעב/ שובע או צמא,אכילה לפי מוסכמות חברתית, לפי שעות, אכילה בהיסח הדעת "על הדרך" או בזמן צפייה בטלויזיה או סתם ידע מועט בתזונה.תופתעו לגלות שגורמים אלו עלולים להיות הסיבה לעלייה במשקל הבלתי מוסברת.

בואו לא נזניח את מה שצריך להיות יקר לנו מכל- הגוף שנושא אותנו ומאפשר לנו להמשיך את החיים בבריאות ובאיכות חיים. להתבגר ולהזדקן בכבוד.

healthyfood.png
בעבודתנו המשותפת אני מזהה את הטעויות בהרגלי האכילה ויחד נטפל בסיבה לעלייה במשקל, נתאים את התוכנית התזונתית לפי הקשיים, נקודות החולשה, שיגרת היומיום והאילוצים. יחד נאמץ הרגלי אכילה נכונים שיגרמו לירידה במשקל. לאחר הירידה למשקל היעד, אני נותנת כלים לשמירה על המשקל הרצוי, כדי שתוכל/י להשיג שביעות רצון מהגוף ומהמראה החיצוני, שיפור בדיקות הדם וקפיצת מדרגה באיכות החיים!
פרקטיקה
 • מלווה אישית בקליניקה פרטית בתל אביב.

 • מנחת קבוצות לירידה במשקל בשיטת ד"ר אולגה רז - דיאטת הלחם

 • יועצת תזונה בחברה להתאמת תוספי תזונה לשיפור הבריאות ולטיפול במחלות כרוניות - סוכרת סוג 2, היפרליפידמיה, יתר לחץ דם,בעיות עיכול, השלמה תזונתית ועוד.

 • דיאטנית קלינית מלווה ומבקרת עסקים מתחום המזון(מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים וצהרונים) בחברת ביו-CARE יועצים.

 • דיאטנית של מתאמני INSANITY ישראל.

 • מובילה פרוייקט מחקר בתחום התזונה והסרטן (חקר היכולות הרפואיות של פרי הרימון כנגד תרביות תאים סרטניות), במכון המחקר מיג"ל.

השכלה
 • לימודי תזונה בהריון והנקה.
   

 • לימודי CBT (טיפול רגשי לשינוי הרגלי אכילה).
   

 • דיאטנית קלינית - בוגרת תואר ראשון B.Sc במדעי התזונה.
   

 • טכנולוגית מזון - בוגרת תואר ראשון B.Sc בהצטיינות במדעי המזון.
   

 • הכשרה מעשית (סטאז') - בית חולים "העמק" ומרפאות "מכבי שירותי בריאות" מחוז מרכז.

green bkg.jpg

להיות חזקה יותר, בריאה יותר, זקופה יותר, יציבה יותר, עירנית יותר, גמישה יותר, שמחה יותר, לחיות טוב יותר!

bottom of page