יעוץ תזונתי ראשון/יחיד ליחיד- 350 ש"ח

יעוץ תזונתי ראשון/יחיד זוגי- 450 ש"ח

מה זה כולל? 

  • הערכה אישית מקיפה (מצב אורח החיים מבחינת שעות ואופי העבודה, סטרס, מצב משפחתי,  היסטוריה ומצב רפואי, מעבר על בדיקות הדם ועוד).

  • הערכה תזונתית מקיפה (סגנון אכילה, הרגלים, אכילה ריגשית, יכולת לבשל, תדירות אכילה בחוץ, אלכוהול, רגישויות ואלרגיות ועוד).

  • בדיקת מדדים (גובה, משקל, אחוזי שומן, היקפים).

  • מתן תכנית תזונתית מפורטת (הנחיות מפורטות לפי תפריט מותאם אישית למטופל עם אפשרויות לגיוון, הנחיות לצריכה לפי קבוצות המזון, מתן מתכונים דיאטטיים וטעימים לשילוב בתפריט ועוד).

מפגשי מעקב אישיים 230-290​ ש"ח

(תלוי בגודל חבילת הטיפולים הנרכשת).

מפגשי מעקב תזונתי זוגיים 280-340 ש"ח

(תלוי בגודל חבילת הטיפולים הנרכשת).

מה זה כולל?

  • מפגש של 45 דקות (בתדירות הנקבעת על פי הצורך של המטופל בליווי ומעקב שלי), הכולל המון תוכן חדש ומרתק על עולם התזונה, ניתוח השבוע שהיה (על מה צריך לשים דגש ומה יש לשפר לבאות), בדיקת מדדים (שקילה, אחוזי שומן, היקפים), שינוי ורענון התפריט, הצבת יעדים וקבלת משימות לשבוע הקרוב ושיחת נפש טובה על אוכל, תזונה והרבה מה שבניהם (אכילה ריגשית, הרגלי אכילה לא טובים, השפעת המצב שלי בחיים ואיך הוא משפיע על הבחירות שלי באוכל ועוד ועוד).

מדיניות ביטולים- ניתן לבטל את הפגישה עד 24 שעות לפני המועד שלה. ביטול מאוחר יותר יהיה כרוך בתשלום מלא עבור הפגישה, פרט למקרים מיוחדים (משמחים כמו לידה או לא צפויים כמו ילד חולה וצריך להשאר איתו בבית).

ביטול חבילה- החזר כספי על החלק היחסי של המפגש כאילו היה מפגש בודד ולא במבצע. תוקף החזר עד 6 חודשים מהמפגש האחרון.

ליצירת קשר התקשרי- 0508272882